O penzionu

HAFAN STUDIO, PENZION v Plané
Rodinný penzion vhodný především pro odpočinkové pobyty.

Objekt penzionu vznikl přestavbou bývalého měšťanského domu na Petrském předměstí v Plané, který má za svojí historií již mnoho různých využití a s tím spojené úpravy.

Dům jsme zakoupili v roce 1999, kdy byl asi 10 let neobýván a začali s jeho úpravou. Jeho nynější podoba, přestavba na penzion, zahrnuje vstupní prostor s prodejní galerií a od června 2011 také s půjčovnou vybavení pro cyklistiku a turistiku. V přízemí se ještě nachází bezbariérový pokoj. V prvním patře je hala sloužící jako společenská místnost, ze které je vstup do všech pokojů a do společné kuchyně. Pokoje jsou v penzionu následující: zámecký až pro 4 osoby (WC+vana, 2 okna na sever do ulice), meruňkový až pro 3 osoby (WC+sprchový kout, 1 okno na sever do ulice), žlutý s vlastní kuchyňkou pro 4 osoby (WC+vana, 2 okna na sever do ulice), modrý pokoj se dvěma lůžky (WC+sprcha,1 okno na jih do dvora). Penzion má vlastní dvůr, na který se dá vjet osobním autem průjezdem domu. Na dvorku je garáž, kde se dají uzamknout a uskladnit kola. Dvorek je vybaven posezením a venkovním krbem a také např. přístupnou vodou pro mytí bicyklů po terénní jízdě.

Penzion se nachází v samotném centru Plané, v ulici Dukelských hrdinů, dříve Petrské předměstí. V dosahu jsou všechny potřebné služby ? restaurace, obchody, kino, bankomaty a jiné.

Penzion je koncipovaný jako RODINNÝ PENZION, tzn. že je vhodný pro skupinu přátel. Pojme až 14 osob. Je vhodný samozřejmě také pro ubytování osob na služební či jiné cestě, které se ocitnou v Plané a potřebují ubytování na jednu noc.

V 1. patře se nacházejí 4 pokoje, společná kuchyně a obývací hala, ve které je umístěna televize. Na základě převažujících požadavků zákazníků nejsou jednotlivé pokoje vybaveny TV. 
Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním vybavením. Pokoje jsou zařízeny komfortně, každý se svým vybavením liší. Podle svého interiéru jsou také pojmenovány: zámecký, meruňkový, žlutý a modrý.

Samozřejmostí je wi-fi připojení zdarma.

Objekt má uzavřený dvůr, který je vybaven posezením a grilem pro letní sezónu. Jsou zde také parkovací místa a uzamykatelný prostor pro kola.

Vstupní prostor do penzionu je v přízemí, ten slouží zároveň jako prodejní galerie, informační centrum a v sezóně jako půjčovna kol a holí pro nordic walking.